Уважаеми посетители,
на 1 и 2 юли (сряда и четвъртък) Националният военноисторически музей няма да работи с посетители.
Очакваме Ви на 3 юли (петък) с вход свободен за цялата експозиция, включително за юбилейната изложба „Калейдоскоп на паметта“,
подготвена по повод 110-ата годишнина от създаването на Музея.