ЧЕСТИТ ДЕН НА ХРАБРОСТТА И ПРАЗНИК НА БЪЛГАРСКАТА АРМИЯ!

06.05.2020 г.

Специално за празника Националният военноисторически музей подготви виртуално интерактивно съдържание „Заедно на 6 май“. То включва дигиталната изложба „За Българската армия – за почест!“, онлайн атракция „Експонатите оживяват“ и предложение „За децата“, в което е представена историята на военния орден „За храброст“. Виртуалното съдържание, посветено на 6 май, може да бъде рзгледано ТУК.

Националният военноисторически музей честити 6 май на всички военнослужещи в България и извън държавните граници, на всички воини от запаса и резерва, на всички кавалери на Военния орден „За храброст“, на ветераните от войната, на всички цивилни служители в Министерството на отбраната, структурите на пряко подчинение на министъра на отбраната и Българската армия.

Честит Гергьовден на всички именници!

България, 2005, гр. София