НАЦИОНАЛНИЯТ ВОЕННОИСТОРИЧЕСКИ МУЗЕЙ ОТВАРЯ ВРАТИ КЪМ ВЪТРЕШНАТА СИ ЕКСПОЗИЦИЯ НА РОЖДЕНИЯ СИ ДЕН

03.07.2020 г.

На 4 юли, събота, когато Националният военноисторически музей (НВИМ) отбелязва 104-годишнина от създаването си, ще отвари врати и към вътрешната си експозиция. Достъпът ще се осъществява в стандартното работно време от сряда до неделя, от 10.00 до 18.00 ч, като продажбата на билети е съгласно действащия ценоразпис и се прекратява в 17.00 ч.

Посещението в Музея продължава да се извършва при стриктно спазване на въведените в страната противоепидемични мерки срещу разпространението на COVID-19. (ВИЖ ТУК)

По повод годишнината НВИМ ще публикува за първи път в електронен формат новия XVII том „Известия на Националния военноисторически музей“ на интернет страницата си. (ВИЖ ТУК)

На своя празник екипът на Националния военноисторически музей благодари на всички свои посетители, дарители, приятели, съмишленици, партньори и доброволци, които ни мотивират, дават ни сили по пътя напред, осмислят работата и ни вдъхновяват за нови проекти, свързани със съхраняването на военното културно-историческо наследство на България. НВИМ изразява и признателността си към всички свои последователи, които останаха заедно с нас и ни подкрепяха онлайн през изминалите месеци на извънредно положение до физическото отваряне на Музея.

Очаквайте скоро и най-новата ни изложба, свързана с развитието на Българската армия в периода след 1989 г.